Levné telefonování
Společnost Crasmeli s.r.o. pomáhá řadě lidí vybudovat si vlastní úspěšný podnik, a tak získat stálý reziduální příjem, který je skutečně dlouhodobý. ...


Slovo generálního ředitele

Vážení přátelé a budoucí kolegové,

Jsem velice potěšen skutečností, že jste navštívili naše internetové stránky, s touhou dozvědět se o společnosti CRASMELI s.r.o. něco více.

Jedna z divizí naší společnosti funguje na bázi multi-level marketingu (MLM) a je to právě ta divize, která poskytuje našim „klientům“ určitý přivýdělek. Dovolte mi tedy, abych Vám podstatu multi-level marketingu následujícím textem přiblížil.

MLM

(vícestupňový obchod)

Pod zkratkou MLM se skrývá multi-level marketing. Přestože se jedná spíše o podnikání, a internetu zde mnoho neužijeme, jeho myšlenku, možnosti a systém určitě stojí zato zmínit.

Způsoby získávání klientů v Multi-level marketingu

Možná se vám to už také stalo.

Případ první:

Zazvonil telefon, a nějaký cizí člověk vás kamarádsky oslovil a nabídl vám schůzku, na které vás chtěl seznámit se svým projektem, a právě na vás dostal kontakt jako na schopného člověka, který by mu mohl v jeho úsilí pomoci. Vy, plni nadšení a zvědavosti, jste návrh přijali. O co na schůzce půjde?

Na první pohled sympatický člověk vám začne vyprávět příběh o tom, jak se z ušlápnutého chudáka, který měl hluboko do kapsy, stal sebevědomý bohatý a šťastný člověk během několika málo let. Ukáže vám různé náčrtky, jak toho lze rychle a snadno dosáhnout, jak se vám bude váš pasivní příjem zvyšovat, i když budete na dovolené u moře, a že vlastně to nejlepší pro vás je s ním navázat spolupráci. Zní to všechno moc dobře na to, aby to byla skutečně pravda.


Případ druhý:

V novinách, na internetu, nebo od známých dostanete tip na přivýdělek. Dostavíte se k pohovoru, kde budete slýchat slova jako možnost práce z domova, vedení osobním školitelem, vysoké výdělky, vlastní školicí systém, a to vše bez jakýchkoli vašich znalostí, umu či praxe. Zní to skvěle, ale stále ve vás bude hlodat jakási nedůvěra a vy vlastně ani nevíte proč. Je to proto, že vlastně víte všechno, ale nevíte nic. Teď přijde na řadu buď otázka, zda chcete navázat spolupráci, a pokud ano, musíte zaplatit vstupní poplatek - takovéto jednání nezbývá než jednoznačně odsoudit, neboť jste byli v podstatě podvedeni, jelikož bylo využito vašeho momentálního psychického rozpoložení (tímto zdravím jakési Centrum regenerace, na jehož internetových stránkách se pro jistotu nic nedozvíte, kde po celou dobu schůzky nepadla ani zmínka o prodeji produktů Herbalife, zato jsem obdržel papír na zaplacení rekvalifikačního kurzu v hodnotě několika tisíc – asi to vedou stylem „No, co, když to pak chtít dělat nebude, aspoň shrábneme provizi od poskytovatele kurzu“) - a nebo, v tom lepším případě, se dozvíte, že se jedná o prodej určitého druhu výrobku.

Rozdíl mezi Multi-level marketingem a pyramidami či letadly

Celý systém je založený na provizi z distribuce nějakých výrobků. Jednoduše odebíráte spotřební věci, jako jsou zubní pasty, prací prášky, mycí prostředky, a ty následně prodáváte svým kamarádům, známým a příbuzným, za ceny, které si sami určíte. Vaši kamarádi, známí a příbuzní, jelikož tyto věci také spotřebovávají, a rádi by si tím i finančně pomohli, je přes vás začnou odebírat ve větším množství, a prodávat svým známým a kamarádům, a vy dostáváte podíl z jejich zisku, a následně ze zisku jejich přátel, a přátel jejich přátel, pokud se také rozhodnou distribuovat dál. POZOR – tento systém není žádné letadlo, jak neznalí věci tvrdí a jak je dnes populární podobné věci označovat, ale naprosto legitimním a funkčním systémem distribuce, kterému pokud budete věnovat úsilí a vybudujete si svou vlastní síť prodejců, zajistíte si jím pasivní příjem. Multi-level marketing je ve své podstatě dokonalý podnikatelský systém, který byl dokonce navržený na Nobelovu cenu za ekonomii.

Pro odlišení Multi-level marketingu a "letadla" je nutné vycházet z toho, že příjmy vytvářené v "letadlu" nepocházejí z prodaných věcí, ale ze vstupních poplatků, za které nedostanete nic, nebo pouze věci v zanedbatelné hodnotě onoho poplatku, které slouží jako krytí. V sytému Multi-level marketingu se jedná o prodej zboží konečnému spotřebiteli (který může, ale také nemusí, být zapojen do sítě distributorů), a odměňováni jste za tržby vašich distributorů, nikoliv za pouhé získání nových členů.

Nabídka zboží firem zabývajících se Multi-level marketingem

Jak už tomu tak bývá, celá věc je trochu komplikovanější. Výrobky, které vám jsou k distribuci nabízeny jako bezkonkurenčně nejkvalitnější, jsou také bezkonkurenčně nejdražší. Kvalita tam jistě bude, a pokud se budete účastnit různých seminářů, kde vám budou tvrdit jak nic lepšího neexistuje, začnete tomu sami slepě věřit. Člověk neznalý věci nemá důvod pochybovat, že ten sójový proteinový izolát vyrobený z BIO sóji je ten nejúčinnější, protože byl vypěstován přírodně a neobsahuje žádné další škodlivé příměsi, že je to nejlepší, co je na trhu k dostání. Nikdo už mu nepoví, že takový sójový protein lze koupit až 10x levněji, že daleko využitelnější jsou jiné zdroje proteinů, a že izoflavony v něm zřejmě obsažené nemusejí být vhodné pro muže, protože jsou podobné ženským pohlavním hormonům, a že dobrá chuť je u dnešních proteinových přípravků na úplně jiné úrovni, a nakonec, že ten izolát je pro tělo hůře využitelný než koncentrát, který má nižší procento zastoupení bílkovin, protože během výroby se aminokyselinové spektrum stane více nevyrovnané v důsledku několikanásobné filtrace za účelem zvýšení koncentrace bílkovin.

Znamená to, že bych Multi-level marketing odsoudil jako něco špatného? To určitě ne. Problémem většiny lidí v Multi-level marketingu dle mého názoru je, že se za to co dělají snad jakoby stydí, tají to, narovinu neřeknou o co jde, a to pak vzbuzuje nedůvěru. Pokud jste člověkem, který nemá problém oslovovat lidi, nabízet své produkty a v podstatě rozjet své vlastní podnikání, přičemž si zajistí mnohdy skutečně obrovský pasivní příjem, zapojte se například do MLM systému nebo nebo Crasmeli. Dostanete se mezi lidi, kteří se vám budou snažit v začátcích pomoci, absolvujete vzdělávací semináře, a třeba zjistíte, že právě tohle je činnost, která vás naplňuje a baví. Nepřestávejte si ovšem stále udržovat nadhled.


Společnost Crasmeli s.r.o. NEVYBÍRÁ žádné VSTUPNÍ POPLATKY

Jaroslav Vavřík

Jaroslav Vavřík
Generální ředitel společnosti Crasmeli s.r.o.

RSS Feed RSS Feed. Atom Feed Atom Feed. Middleware v3.0 - Crasmeli s.r.o. Divize IT 2010-2024 | Pomoc

Využíváte zastaralý prohlížeč, nebo prohlížeč, který nesplňuje požadavky moderních webových aplikací.

Váš prohlížeč je:


Doporučujeme:

FirefoxChromeOpera

Browser is incompatible